KARIKATURY, KARIKATURA, KARIKATURISTA, KARIKATURISTÉ, PÁRTY KARIKATURY, LOGO, CELEBRITY, SVATBY, FIREMNÍ AKCE, RAUTY, PŘEDVÁDĚCÍ AKCE, VELETRHY, KARIKATURY, KARIKATURA, KARIKATURISTA, KARIKATURISTÉ, PÁRTY KARIKATURY, LOGO, CELEBRITY, SVATBY, FIREMNÍ AKCE, RAUTY, PŘEDVÁDĚCÍ AKCE, VELETRHY
left-corner right-corner
left-line
caricature


Domů  |  Párty karikatury  |  Celebrity - karikatury  |  Malířská show  |  Portréty

Obrazy a ilustrace  |  Karikatury a portréty na zakázku  |  Cesty  |  Ceníkright-line
pozadi

PÁRTY KARIKATURY, firemní akce, SVATBY, narozeniny.....

Nakreslím karikatury hostům Vaší společenské akce ( párty, recepce, rauty, plesy, svatby, narozeniny, klubové akce, disco, večírky, kongresy, slavnosti , výročí, galavečery, …), nebo i firemní prodejní akce (prezentace produktů, ochutnávky, přehlídky, veletrhy a výstavy, …) , kde karikování VIP hostů zajistí pozornost ostatních návštěvníků a přitáhne k vašemu stánku nové potenciální obchodní partnery.

Nabidka a cenik - karikatury
KARIKATURY PRO FIREMNÍ AKCE- REFERENCE
Věřím, že rozesmáté tváře přihlížejících i karikovaných jsou tím nejlepším doporučením. Hosté si odnášejí karikatury, jako nečekaný dárek. Karikatury mohou obsahovat i logo pořádající firmy. Po kliknutí na obrázek se podíváte na fotografie z akcí a najdete několik namátkou vybraných firem a agentur z mnoha, jež rády využívají mých služeb.
NABÍDKA A CENÍK
Nabídka pro firemní a společenské akce, svatby a narozeniny s karikaturistou kreslícím hosty, ale i nabídka jednotlivých kreseb, maleb a karikatury na zakázku. Klikněte na obrázek pro více informací.
Party karikatuy - reference
Kairkatury a malirska show
MALÍŘSKÁ SHOW
Každý z hostů vašeho večírku, či jiné události, vezme na chvíli do ruky štětec, ocitne se ve světě barev a představivosti a bude se podílet na tvorbě společného obrazu. Malířská show je aktivní zábava, kde každý může být umělcem a odnést si z večírku zvláštní zážitek, složený z pocitů i nových znalostí a dovedností.
left-corner right-corner